مهاجرت به کانادا
از طریق پرستاری در خانه

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در خانه

یکی از نکات بسیار مهمی که برای افراد مختلف در سراسر جهان به یک محضر تبدیل شده است، پیدا کردن پرستار برای نگهداری از افراد ناتوان، کودکان و یا افراد سالمند می‌باشد. جالب است بدانید که در قرن اخیر، سالمندان کشور کانادا بسیار زیاد شده‌اند و جمعیت آن‌ها افزایش پیدا کرده است. این روند با گذشت زمان سرعت بیشتری پیدا کرد و کشور کانادا با بحران افزایش جمعیت سالمند مواجه شد. در نتیجه افراد مختلفی به دنبال پرستاری با شرایط مناسب هستند تا از سالمند آن‌ها مراقبت کند.

اگر شما هم سوالات بیشتری در زمینه مهاجرت به کانادا دارید، همکاران ما در شرکت مهاجرتی کانادا هلیکا آماده ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه به شما هستند. کافیست با ما تماس بگیرید. یا از این صفحه وقت مشاوره دریافت کنید.

تلفن:‌ 021۲۲۴۱۸۸۷۷

مهاجرت به کانادا با یک روش جدید

 از طرفی پدیده افزایش جمعیت، باعث شده است نیاز به پرستار برای کودکان هم بیشتر شود. در نتیجه یکی از موقعیت های شغلی بسیار مناسب برای  رفتن به این کشور مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در خانه است. از این راه شما می‌توانید ضمن کسب درآمد بالا، با دردسر کمتری وارد کانادا شوید. با محدود بودن تعداد افرادی که حاضر هستند این شغل  را قبول کنند، موقعیت بیشتری برای پرستار های خارجی فراهم خواهد شد.

 در حقیقت ورود به این کشور از این طریق برای پرستاری کودکان، سالمندان و معلولین، می‌تواند اخذ اقامت دائم کانادا را برای شما به همراه داشته باشد. بسیاری از افراد می‌توانند ضمن رعایت قوانین و مقرراتی که برای چنین مهاجرتی در نظر گرفته شده است، با ارائه مدارک لازم و داشتن شرایط متناسب با آن، کارفرمای خود را پیدا کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در خانه

بیشتر بخوانید: مهاجرت خود اشتغالان به کانادا

چگونه با پرستاری در منزل به کانادا مهاجرت کنیم؟

همان‌طور که گفته شد، به دلیل شرایطی که در کشور کانادا وجود دارد، افزایش تعداد شهروندان  سالمند آن، نبود نیروی کافی برای نگهداری  از این افراد  و همچنین  نبود نیرو برای مراقبت از کودکان و افراد ناتوان، شما می‌توانید با داشتن و مدارک کافی و شرایط لازم،  برای مهاجرت از طریق پرستاری خانگی  اقدام نمایید. تمامی متقاضیان به دقت بررسی می‌شوند و شما باید تمامی چهارچوب های مشخص شده را رعایت کنید.

جالب است بدانید که امکانات زیادی در اختیار افرادی که از این طریق مهاجرت می‌کنند قرار می‌گیرد و تنها با پرستاری از این افراد، می‌توانید ضمن کسب درآمد، اقامت دائم کانادا را نیز بگیرید. چنانچه سابقه نگهداری از کودکان و یا پرستاری از سالمندان را داشته باشید، شانس بیشتری برای گرفتن این کار خواهید داشت. مزایای زیادی در اختیار پرستاران قرار می‌گیرد و همچنین می‌توانید هر زمان که خواستید، بعد از اتمام قرارداد تان کارفرمای خود را تغییر دهید.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد ویزای کاری کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در خانه

بیشتر بخوانید: مهاجرت کارآفرینان به کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در خانه

معمولاً شرایط ورود به کشورهای مختلف بسیار سخت است و مراحل مختلفی دارد. از طرفی ممکن است فکر کنید مهاجرت پرستاران خانگی به کانادا نیز شامل این سختگیری ها می‌شود؛ اما به طور کلی این امر برای متقاضیان راحت تر خواهد بود.

به طور مثال اگر شما بخواهید به عنوان یک پرستار به این کشور وارد شوید، باید لایسنس کانادایی داشته باشید و همچنین در آزمون های خاصی را قبول شوید. از طرفی داشتن نمره آیلتس بالای هفت نیز اجباری خواهد بود؛ اما تمامی این موارد، درباره پرستار خانگی متفاوت هستند و شما به هیچ یک از این مدارک و شرایط گفته شده نیاز نخواهید داشت.

 علاوه بر این، مزایای زیادی برای شما در نظر گرفته می‌شوند  و به راحتی می‌توانید با اعضای خانواده و دوستانتان در تماس باشید. همچنین همسر شخصی که به عنوان پرستار استخدام می‌شود، می‌تواند اجازه کار دریافت کند و امکان تغییر کارفرما برای شما وجود خواهد داشت. جالب است بدانید که این پروژه در تمام ایالت‌های کانادا قابل اجرا می‌باشد و تنها  استان کبک از آن متمایز خواهد بود.

از طرفی پرستار موردنظر، می‌تواند از امکانات سابقه کار و یا پایان کار بدون حقوق استفاده کند. فراموش نکنید که با این کار، شما اجازه شغل دیگری نخواهید داشت و اقامت دائم تنها مختص به شغل پرستاری می‌باشد؛ اما نکته مهم این است که می‌توانید در کنار شغلتان به صورت پاره وقت درس بخوانید و تحصیل در مدارس کانادا به صورت دولتی برای شما رایگان خواهد بود.

 با کار کردن به عنوان پرستار در کشور کانادا، شما می‌توانید پس از مدتی اقامت دائم بگیرید و با استفاده از اقامت دائم، شما شهروند این کشور منصوب خواهید شد و از تمامی حقوق، به جز حق رأی، برخوردار می‌شوید.

همچنین قادر خواهید بود بعد از ثبت اقامت دائم، اجازه کار آزاد دریافت کنید و بعد در شغل مورد نظر خود مشغول به کار شوید. یکی دیگر از مزایای آن، بهره‌مندی از خدمات پزشکی رایگان در کانادا می‌باشد. همچنین می‌توانید برای اعضای خانواده‌تان نیز اجازه اقامت و حتی اجازه کار دریافت کنید.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در منزل چقدر است؟

این هزینه می‌تواند در شرایط گوناگون متفاوت باشد. معمولاً با توجه به موارد مختلف و شرایطی که هر فرد دارد، مقدار مبلغی که باید هزینه کند متفاوت خواهد بود. معمولاً این موارد برای ارائه مدارک و فراهم کردن آن‌ها خرج می‌شود.

بهتر است این کار را از طریق یک تیم متخصص و یا شخص آشنا به مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی برای این کار اقدام کنید. در این صورت همکارهایتان سریع‌تر پیش می‌روند و هم می‌توانید از صحت روند کار اطمینان داشته باشید.

بیشتر بخوانید: مهاجرت متخصصین به کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در خانه

بیشتر بخوانید: مهاجرت استانی PNP کانادا

برای اخذ ویزای پرستاری در خانه به چه شرایطی نیاز است؟

برای اینکه بتوانید به عنوان پرستار خانگی در کانادا استخدام شوید، باید شرایط ویژه‌ای داشته باشید تا بتوانید از این کشور اجازه ورود بگیرید. در ابتدا باید 3 مرجع غیر خانوادگی ارائه کنید و بعد برای این که ثابت شود شرایط لازم را دارید یا خیر، یک مصاحبه حرفه‌ای داشته باشید.

همچنین شما باید قوانین و مقرراتی که کارفرما به عنوان میزبان مشخص می‌کند را بپذیرید و با خانواده، دارایی‌ها و فرزندان آن‌ها با احترام برخورد کنید.

همچنین باید متعهد شوید که یک سال کاری را در خانه شخص مشغول خواهید بود و برای اینکه حسن نیت شما ثابت شود، مبلغی را به عنوان سپرده، نزد شخص بگذارید و بعد از اتمام دوره، آن را پس بگیرید.

همچنین نباید سیگاری باشید و در این خصوص اظهارنامه‌ای به شما می‌دهند که باید آن را امضا کنید. باید تعهد بدهید که در هفته حداقل 35 ساعت را صرف مراقبت از شخص مورد نظر، سالمند، کودک یا شخص ناتوان خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: انواع ویزای کانادا

مدارک لازم برای مهاجرت

اگر شرایط لازم برای رفتن به کانادا را داشتید، باید مدارکی که از شما درخواست شده‌اند و لازم هستند را آماده کنید. در این بخش به مدارکی که برای این کار لازم دارید، اشاره کرده‌ایم.

  • قرارداد کارفرما و امضای دو طرف روی آن
  • مدارک اتمام تحصیلات دبیرستان و راهنمایی کشور کانادا (مدارکی مورد قبول آن باشد)
  • گذراندن شش ماه دوره تمرینی و داشتن تجربه کاری مرتبط به عنوان پرستار و یا شغل مرتبط در کانادا
  • ارائه نامه‌ای از رئیس یا شرکتی که در آن کار می‌کرده‌اید
  • ارائه مجوز کار پیش از ورود به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری در خانه

بیشتر بخوانید: وکیل مهاجرت به کانادا

نمره آیلتس برای ویزای پرستاری در منزل کانادا

به طور کلی اگر قرار باشد به عنوان پرستار در کانادا مشغول به کار شوید، باید نمره آیلتس شما بالای 7 باشد. با این حال اگر بخواهید در سمت پرستار خانگی کار کنید، مدرک آیلتس لازم نیست. کافی است بتوانید به زبان انگلیسی و یا فرانسوی حرف بزنید و درک درستی از جملات داشته باشید. اگر بتوانید صحبت های روزمره را انجام دهید، می‌توانید مراحل بعدی را پشت سر بگذارید. شما می‌توانید به کمک موسسه مهاجرتی هلیکا، به راحتی تمامی این مراحل را به بهترین نحو و بدون مشکل، طی کنید.

مهاجرت به کانادا به آسانی

طبق شرایط حال حاضر کشور کانادا، افراد می‌توانند با داشتن مدارک و شرایط کافی، برای گرفتن این موقعیت های شغلی اقدام کنند. در این صورت شما می‌توانید با فراهم کردن مدارک لازم، به عنوان پرستار وارد این کشور شوید. تمامی این اطلاعات به صورت کامل در وب‌سایت هلیکا درج شده‌اند و در مقاله به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

 

اگر شما هم سوالات بیشتری در زمینه مهاجرت به کانادا دارید، همکاران ما در شرکت هلیکا آماده ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه به شما هستند. کافیست با ما تماس بگیرید. یا از این صفحه وقت مشاوره دریافت کنید.

تلفن:‌ 021۲۲۴۱۸۸۷۷