ایالت Saskachewan

همه چیز درباره برنامه مهاجرت استانی PNP ساسکاچوان کانادا

اطلاعات کلی درباره ایالت ساسکاچوان کانادا

ساسکاچوان به سرزمین آسمان های زنده یا “Land of the Living Skies” معروف است. تنوعی از اقلیم های متفاوت در این ایالت دشت گونه یافت می شود. از تپه های شنی گرفته تا مزارع گندم و جنگل های انبوه و خالی از سکنه فقط بخشی از زیبایی های طبیعی آن می باشد. 

با اینکه تنها ده درصد از مجموع ۶۵۱۹۰۰ کیلومتر مربع مساحت ساسکاچوان را آب تشکیل دهده،‌ بیش از یکصد دریاچه کوچک و بزرگ در آن وجود دارد. پارک های ملی بزرگی نظیر پرنس آلبرت و سلسله مزارع ناهموار چون زنجیره ای از تپه های طلایی از جلوه های خیره کننده و چشم نواز این فلات مرکزی کانادا می باشند. ایالت ساسکاچوان در اول سپتامبر سال ۱۹۰۵ میلادی از قلمرو خودمختار شمال غربی جدا گردید و به همراه ایالت آلبرتا به فدراسیون پیوست. زبان رسمی مردم این ایالت انگلیسی می باشد. مرکز این ایالت شهر رجینا بوده هرچند بزرگترین شهر آن ساسکاتون نام دارد. 

ویدئو معرفی استان ساسکاچوان کانادا

جالب است بدانید که :‌

 • ساسکاچوان یکی از ایالت های کاناداست که هیچ مرز طبیعی با مجاورین خود نداشته و اصطلاحا landlocked  می باشد. به عبارت دیگر این ایالت صرفا با مرزهای قراردادی تعریف شده است.
 • در این ایالت تغییر ساعت بین فصل ها که اصطلاحا day light saving  نام دارد اجرا نمی شود. 
 • نیمه بالایی پرچم ساسکاچوان به رنگ سبز نشان از جنگل های انبوه در شمال و نیمه پایینی آن که زرد رنگ است،‌ بیانگر مزارع و دشت های مسطح می باشد. اکثر جمعیت این ایالت در جنوب آن ساکن هستند.
 • ساسکاچوان بزرگترین ذخایر پتاس در کل دنیا را دراختیار دارد که با همین نرخ برداشت، معادن آن  تا صدها سال  ذخیره پتاسیم دارند. بیش از ۹۰ درصد این محصول در تولید کود های شیمیایی به کار برده می شود. 
 • نرخ مالیات در این ایالت ۱۱ درصد می باشد. 
 • قدیمی ترین ارکستر سمفونیک کانادا در شهر رجینا مرکز این ایالت فعالیت می کند.
 • تنها آکادمی نظامی سلطنتی کانادایی  یا همان RCMP،‌ در شهر رجینا واقع شده است. 

اقتصاد ساسکاچوان:

کشاورزی،‌ محصولات جنگلی،‌ماهی و خز و نیز صنایع معدنی اساس اقتصاد ساسکاچوان را تشکیل می دهند. از آنجایی که عمده این محصولات به خارج از ایالت و حتی در عمده موارد به خارج از کانادا صادر می شوند،‌این ایالت یکی از آسیب پذیر ترین ایالات در مواجهه با مناسبات میان ایالتی و بین المللی می باشد.

از اینرو بیشتر بنگاه های اقتصادی و صنعتی این ایالت از حمایت های ویژه دولتی برخوردار هستند. این موضوع باعث شده تا ساسکاچوان منطقه ای آزاد از منظر اقتصاد و بازرگانی نباشد. ساسکاچوان بزرگترین زمین های کشاورزی کانادا را داشته که عمدتا زیر کشت گندم هستند و از این حیث در جایگاه اول قرار دارد.

با اینکه ۴۰ درصد ساسکاچوان را جنگل های متراکم تشکیل داده، عمده این جنگل ها به صورت بکر و خالی از انسان هستند و تنها بخش کوچکی از نیروی کار در این حوزه مشغول به فعالیت هستند. 

بیشتر بخوانید: صفر تا صد برنامه مهاجرت استانی PNP کانادا

تاریخ و فرهنگ ساسکاچوان:

همچون سایر نقاط کانادا،‌ ساسکاچوان برای هزاران سال زیستگاه بومیان از قبایل مختلف نظیر Sarcee ،‌Niitsitapi،‌Cree و Nakoda  بوده است. اولین اروپایی که به این سرزمین آمد،‌ شخصی به نام Henry Kelsey بود که در سال ۱۶۹۰ به امید تجارت خز با بومیان منطقه از مسیر رودخانه به این سرزمین پا گذاشت.

در اواخر قرن نوزدهم این انگلیسی زبانان مهاجر از شرق کانادا بودند که با کوچ به این منطقه نیمی از جمعیت را به خود اختصاص داده و ساختار های اولیه جامعه مدنی را در ساسکاچوان تشکیل دادند. مهاجرت بعد از ۵ سال از تشکیل این ایالت یعنی در سال ۱۹۱۰ به اوج رسید. از آن زمان تاکنون ساسکاچوان بر پایه جمعیت و فرهنگ انگلیسی زبان در حال رشد بوده و هست.

علیرغم نبود شهرهای بزرگ و ساختارهای مدرن شهری، ساسکاچوان  مهد هنرهای نمایشی و تصویری بوده و گالری های زیادی در این منطقه به شهرت رسیده اند. گروه های موسیقی مدرن و بومی هم از این ایالت به شهرت ملی رسیده اند.  

ساختمان مجلس ساسکاچوان

نمایی دور از ساختمان مجلس ساسکاچوان در شهر Regina

جغرافیا و موقعیت ساسکاچوان:

ساسکاچوان را گویی با خط کش ترسیم نموده اند. این ایالت بر روی طول وعرض جغرافیایی قرار گرفته و تقریبا یک چهارضلعی است. این ایالت از غرب به ایالت آلبرتا،‌ از شمال به نواحی خودمختار شمال غربی،‌ از شنال شرقی به منطقه خودمختار نانوات، از شرق به مانیتوبا و از جنوب به ایالت های مونتانا و داکوتای شمالی کشور آمریکا محدود می باشد. مرتفع ترین نقطه ایالت ساسکاچوان در ارتفاعات Cypress به ارتفاع ۱۳۹۲ متری از سطح دریا و پست ترین نقطه آ» مربوط به سواحل دریاچه Athabasca با ۱۳۲ متر ارتفاع از سطح دریاهای آزاد قرار دارد.

آب و هوای ساسکاچوان :‌

ساسکاچوان را اقلیمی چهار فصل می نامند که تغییرات آب و هوایی در آن بعضا قابل ملاحظه است. این ایالت تابستان هایی گروم و خشک را تجربه می کند که در آن دما بین ۱۵ تا بالای ۳۰ درجه سانتی گراد تغییر می نماید. اگر نور آفتاب برایتان مهم است، ساسکاچوان را انتخاب کنید چرا که ببشترین تابش خورشید در این ایالت واقع می گردد. زمستان ساسکاچوان از اواخر آبان ماه شروع شده و تا پایان فروردین ادامه دارد. در این مدت دمای هوا عموما زیر صفر درجه می باشد.

برنامه های مهاجرتی ایالت ساسکاچوان کانادا

استان ساسکاچوان سالانه پذیرای بیش از 15000 مهاجر از طریق جریان های مختلف مهاجرتی خود است. ساسکاچوان در سال 1998 یک توافقنامه برنامه نامزدی مهاجرت استانی را با اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) امضا کرد.

ساسکاچوان یکی از استان های کانادا است که اقتصاد آن بر پایه کشاورزی و صنایع منابع طبیعی مانند جنگلداری و ماهیگیری استوار است.

ساسکاچوان دارای برنامه‌های مهاجرتی زیرمجموعه و زیر شاخه‌های پایه است. زیرمجموعه پیشرفته Saskatchewan Express Entry نام دارد که تحت رده کارگران ماهر بین المللی قرار دارد.

ساسکاچوان

حیات وحش زیبای استان ساسکاچوان

برنامه های مهاجرت استانی ساسکاچوان

متقاضیانی که قصد مهاجرت به ساسکاچوان را دارند می توانند از چهار گزینه مختلف انتخاب کنند:

 1. رده کارگران ماهر بین المللی
 2. رده تجربه کار در ساسکاچوان
 3. دسته کارآفرینان و مزرعه داران
 4. رده کارآفرینان فارغ التحصیل بین المللی

رده کارگران ماهر بین المللی

رده کارگران ماهر بین المللی برای کارگران ماهری است که می خواهند در ساسکاچوان زندگی و کار کنند. این رده از چهار مسیر مهاجرتی تشکیل شده است:

 • مسیر استعدادهای فنی: برای کارگران ماهر در یکی از 11 شغل فنی.
 • پیشنهاد استخدام: برای کارگران ماهر با پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای ساسکاچوان.
 • مشاغل مورد تقاضا: برای کارگران ماهر با تجربه در یک شغل مورد تقاضا در ساسکاچوان که هنوز پیشنهاد کاری در استان ندارند.
 • برنامه اکسپرس اینتری ساسکاچوان: برای داوطلبانی که قبلاً در استخر اکسپرس اینتری مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) هستند، دارای تجربه کاری ماهر و شغل مورد تقاضا در ساسکاچوان هستند.

رده تجربه کار در ساسکاچوان

رده تجربه ساسکاچوان از شش قسمت تشکیل شده است:

 1. کارگر ماهر با مجوز کار: برای کارگران ماهری که حداقل شش ماه در ساسکاچوان کار کرده اند و دارای مجوز کار معتبر هستند.
 2. کارگر نیمه ماهر کشاورزی با مجوز: برای کارگران نیمه ماهر که بیش از شش ماه با مجوز کار معتبر برای کارفرمای ارائه دهنده کار کار کرده اند یا قبلاً حداقل شش ماه در ساسکاچوان کار کرده اند. آنها باید یک پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرما به عنوان کارگر عمومی مزرعه یا به عنوان کارگر مهد کودک و گلخانه داشته باشند.
 3. متخصصان بهداشت: برای پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی که حداقل شش ماه در استان کار کرده اند.
 4. پروژه بخش مهمان داری: برای سرورهای غذا و نوشیدنی، خدمه پیشخوان غذا، دستیاران آشپزخانه یا کارکنان خانه داری و نظافت در ساسکاچوان که حداقل شش ماه در ساسکاچوان کار کرده اند.
 5. پروژه راننده کامیون طولانی مدت: برای کارگران یک شرکت حمل و نقل مورد تایید برای حداقل شش ماه در ساسکاچوان.
 6. دانشجویان: برای دانشجویانی که از یک موسسه عالی در هر نقطه از کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند و حداقل 24 ماه در ساسکاچوان کار کرده‌اند.
ساختمان قانونگذاری ساسکاچوان

ساختمان قانونگذاری ساسکاچوان

دسته کارآفرینان و مزرعه داران

 1. زیرمجموعه کارآفرین: برای افرادی که مایل به سرمایه گذاری در ساسکاچوان از طریق تأسیس، خرید یا شراکت در یک کسب و کار در استان و ایفای نقش مدیریتی فعال در آن کسب و کار هستند.
 2. زیر مجموعه مالکان و کارگران مزرعه: برای کشاورزان با تجربه با سرمایه بزرگ که به دنبال سرمایه گذاری در یک عملیات کشاورزی و اقامت در ساسکاچوان هستند.

رده کارآفرینان فارغ التحصیل بین المللی

رده کارآفرینان فارغ التحصیل بین المللی برای فارغ التحصیلان بین المللی موسسات واجد شرایط پس از متوسطه در ساسکاچوان است که قصد راه اندازی کسب و کار دارند. اگر نامزدی تحت این دسته تایید شود، باید حداقل یک سال در استان فعالیت و مدیریت کسب و کار کند تا واجد شرایط نامزدی استانی برای اقامت دائم باشد.

PNP ساسکاچوان چگونه کار می کند؟

اولین قدم برای مهاجرت به ساسکاچوان این است که مشخص کنید در کدام دسته برنامه ها و زیرمجموعه های واجد شرایط هستید. روش درخواست بسته به دسته ای که انتخاب می کنید متفاوت است.

در برخی موارد، یک نامزد مهاجرت باید اظهار علاقه (EOI) را به عنوان “پیش درخواست” ارسال کند. بر اساس پاسخ‌هایی که هنگام ارسال EOI خود می‌دهید، امتیازی به شما تعلق می‌گیرد. از کاندیداهایی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می شود تا از طریق وب سایت برنامه نامزد مهاجر ساسکاچوان (SINP) درخواست دهند.

برای زیرمجموعه های پیشرفته، سیستم ورود سریع یا همان اکسپرس اینتری ساسکاچوان با سیستم دولت فدرال که برای مدیریت درخواست‌های اقامت دائم استفاده می‌شود، همراستا است و به هر نامزد امتیازی بر اساس سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) می‌دهد. 

از کاندیداهای بالاترین رتبه دعوت می شود در طول قرعه کشی اکسپرس اینتری برای اقامت دائم درخواست دهند. 

اگر از یک برنامه استانی پیشرفته نامزد مهاجرت استانی دریافت کنید، به طور خودکار 600 امتیاز CRS اضافی دریافت می کنید که اساساً یک دعوت نامه برای درخواست (ITA) برای اقامت دائم را تضمین می کند.

در موارد دیگر، مانند جریان های پایه، EOI مورد نیاز نیست و یک نامزد ممکن است بتواند مستقیماً به IRCC درخواست دهد.

ساسکاچوان

طبیعت بکر استان ساسکاچوان

ایالت ساسکاچوان دارای ۱۲ برنامه مهاجرتی (Sream) می باشد که به دو بخش عمده زیر تقسیم می گردد:

برنامه مهاجرتی ساسکاچوان برای نیروی کار خارجی

چنانچه درحال حاضر پیشنهاد شغلی از کارفرمای ساسکاچوانی ندارید و تخصص شما جزء فهرست مشاغل خاص ساسکاچوان نباشد،‌ شما این شانس را دارید که بدون پیشنهاد شغلی،‌ برای این برنامه اقدام نمایید.

چنانچه از یک کارفرمای ساسکاچوانی، پیشنهاد شغلی دریافت نموه اید  در این حالت هیچگونه محدودیتی برای شغل انتخابی نمی باشد. 

جهت اطلاع از آخرین تغییرات و لیست مشاغل مورد نیاز و نیز مشاغل خاص ایالت ساسکاچوان همین حالا با ما تماس بگیرید. 

 برنامه های مهاجرتی ایالت ساسکاچوان کانادا مختص صاحبان بیزینس و مزرعه داران

برنامه مهاجرتی کارآفرینان خارجی :‌ این برنامه مختص افرادی است که تصمیم دارند تا با خرید یا مشارکت در یک بیزینس در ایالت ساسکاچوان،‌ اقامت دایم کانادا را دریافت نمایند. واجدین شرایط باید حداقل ۵۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه شخصی و تجاری داشته باشند و تمایل خود را برای سرمایه گذاری حداقل ۳۰۰ هزاردلاری در دو شهر Regina , Saskatoon و یا ۲۰۰ هزار دلاری در سایر شهرهای این ایالت اعلام نمایند. شایان ذکر است برای افرادی واجد شرایط تا انجام تشریفات اقامت دایم،‌ ویزای موقت کار کانادا صادر می گردد.

برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان کارآفرین : این برنامه مختص کسانی است که حداقل دو سال در یکی از دانشگاه های ایالت ساسکاچوان تحصیل کرده و هم اکنون ویزای کار پس از تحصیل داشته باشند. برای این دسته از افراد شرط حداقل سرمایه گذاری دیگر وجود نداشته و به صرف تایید بیزینس و ارایه نمره ILETS  با نمره ۶ واجد شرایط می باشند.

برنامه مهاجرتی مزرعه داران :‌ چنانچه شما دارای حداقل سه سال سابقه قابل اثبات مزرعه داری بوده و حداقل ۵۰۰ هزار دلار سرمایه شخصی داشته باشید، می توانید واجد شرایط این برنامه مهاجرتی بشوید. متقاضیان می بایست حداقل ۱۵۰ هزار دلار جهت حرید مزرعه و راه اندازی فعالیت زراعی خود در ایالت ساسکاچوان سرمایه گذاری نمایند.

برنامه های کارآفرینی ایالت ساسکاچوان علاوه بر جذابیت و سودآوری،‌ دارای ظرافت های حقوقی خاصی می باشند. چنانچه خود را واجد شرایط یکی از این برنامه ها می بینید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوالت متداول FAQ:

چه مدت طول می کشد تا نامزدی ساسکاچوان را دریافت کنم؟

طبق گفته های اداره مهاجرت ساسکاچوان کانادا: "هدف این است که تمام درخواست‌های کارگران ماهر بین‌المللی و تجربه ساسکاچوان را ظرف 16 هفته پردازش کنیم. برای پردازش درخواست، باید تمام اطلاعات و مدارک پشتیبانی را داشته باشیم."

دریافت کارت اقامت PR ساسکاچوان چقدر طول می کشد؟

درخواست‌های اقامت دائم که از طریق اکسپرس اینتری ارسال می‌شوند معمولاً ظرف شش ماه بررسی می‌شوند.

برای مهاجرت به ساسکاچوان چند امتیاز لازم است؟

حداقل 60 امتیاز

برنامه مهاجرت استانی 2022 ساسکاچوان کی شروع می شود؟

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان (SINP) برای رده کارگر ماهر بین المللی (ISW) در 21 دسامبر 2022 اول دی 1401 شروع میشود

کدام مشاغل در ساسکاچوان مورد تقاضا هستند؟

بیشترین دعوت‌شده/در تقاضای شغل در ساسکاچوان، 2021-2022 متخصصان منابع انسانی (NOC 0112) تحلیلگر و مشاور سیستم اطلاعات (NOC 2171) تحلیلگر پایگاه داده و مدیران داده (NOC 2172) فن‌آوران و تکنسین‌های پیش‌نویس (NOC 2253) مکانیک هواپیما و بازرسان هواپیما (NOC 7315) مدیران مالی (NOC 0111) سایر مدیران خدمات اداری (NOC 0114) اعتبارات بانکی و مدیران سرمایه گذاری دیگر (NOC 0122) مدیران کشاورزی (NOC 0821) سایر افسران مالی (NOC 1114) افسران اداری (NOC 1221) دستیاران اداری (NOC 1221) تکنسین های حسابداری و حسابداران (NOC 1311) برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی (NOC 2174) فن‌شناسان و تکنسین‌های معماری (NOC 2251) نمایندگان فروش مالی (NOC 6235) Bakers (NOC 6332) تکنسین های خدمات خودرو، مکانیک کامیون و اتوبوس و تعمیرات مکانیکی (NOC 7321) مدیران ارشد - ارتباطات مالی و سایر خدمات تجاری (NOC 0013) مدیران ارشد - مراقبت های بهداشتی، آموزشی و جامعه اجتماعی (NOC 0014) مدیران ارشد - ساخت و ساز، حمل و نقل و تاسیسات تولید (NOC 0016) مدیران خرید (NOC 0113) سایر مدیران خدمات اداری (NOC 0114) مدیران کارگزاری بیمه، املاک و مستغلات (NOC 0121) مدیران بازاریابی تبلیغات و روابط عمومی (0124) طراحان و توسعه دهندگان وب (NOC 2174) دستیاران پرستار، سفارش دهندگان و همکاران خدمات بیمار (NOC 3413) کارگران پشتیبانی خانگی و مشاغل مرتبط (NOC 4412)

آیا ساسکاچوان خیلی سرد است؟

دما بین کمترین میزان 9- درجه سانتیگراد در شب تا حداکثر 19+ درجه سانتیگراد در روز (به طور متوسط) متغیر است.

کدام استان کانادا برای مهاجرت بهتر است؟

انتاریو محبوب ترین استان برای مهاجران جدید است که به کانادا می آیند. در سال 2021، انتاریو حدود نیمی از ساکنان دائمی جدید کانادا را دریافت کرد. همچنین محبوب ترین شهر انتاریو بزرگترین شهر کانادا است.

حداقل نمره آیلتس مورد نیاز برای اقامت ساسکاچوان چقدر است؟

CLB معیار زبان کانادایی می باشد. اما اگر از نظر آیلتس بررسی کنیم، 3.5 (Reading)، 4 (Writing)، 4.5 (Listening)، 4 (Speaking) خواهد بود. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان (SINP) با هماهنگی سیستم اکسپرس انتری فدرال عمل می کند.

چگونه یک پیشنهاد شغلی در ساسکاچوان دریافت کنیم؟

برای دریافت نامه تایید کار، کارفرمای شما باید با استفاده از پورتال آنلاین SINP ثبت نام آنلاین کند. کارفرما باید موقعیت را برای ارزیابی SINP ارسال کند. اگر SINP این موقعیت را تأیید کند، کارفرما یک نامه تأیید شغل رسمی دریافت می کند.

آیا می توانم برای PNP ساسکاچوان بدون ielts اقدام کنم؟

اگر برای کارفرمای کانادایی کار می کنید و از طریق SINP درخواست می دهید، آزمون زبان برای برنامه Tech Talent (غیر اکسپرس اینتری) نیاز نیست.

آیا مهاجرت استانی به ساسکاچوان محدوویت سنی دارد؟

در زمان درخواست مهاجرت استانی ساسکاچوان SINP باید زیر 40 سال باشید.

آیا می توانم بعد از دریافت اقامت ساسکاچوان آنجا را ترک کنم؟

بله. به عنوان یک مقیم دائم، شما حق زندگی، کار یا تحصیل در هر نقطه از کانادا را دارید.

هزینه درخواست مهاجرت استانی ساسکاچوان چقدر است؟

برای واجد شرایط شدن برای درخواست برای اکسپرس انتری یا OID زیر مجموعه برنامه نامزد استانی ساسکاچوان، باید هزینه درخواست SINP غیرقابل استرداد 350 دلاری بپردازید.

چه کسانی واجد شرایط دریافت اقامت استانی ساسکاچوان هستند؟

شخص باید حداقل 1 سال تحصیلات پس از متوسطه یا آموزش معادل با سیستم آموزشی کانادا را گذرانده باشد و باید مدرک دیپلم یا گواهینامه معادل آن را داشته باشد. داشتن حداقل سطح تجربه کاری در شغلی که در فهرست مشاغل مستثنی ساسکاچوان ذکر نشده است، الزامی است.

بعد از تاییدیه قبولی مهاجرت استانی ساسکاچوان SINP چه اتفاقی میافتد؟

طبق گفته های اداره مهاجرت ایالت ساسکاچوان: " اگر درخواست شما توسط SINP تأیید شود، نامزدی شما به IRCC ارسال می شود و ما نامه ای حمایتی برای مجوز کار موقت به شما ارائه می دهیم. اگر مجوز توسط IRCC تأیید شود، می‌توانید در زمانی که ویزای اقامت دائم شما در حال انجام است، کار خود را شروع کرده یا ادامه دهید. "

چقدر بودجه برای دریافت اقامت موقت کانادا نیاز است؟

طبق گفته های سایت اداره مهاجرت کانادا شما باید حداقل: " $13,310 برای یک نفر - $16,570 برای 2 نفر - $20,371 برای 3 نفر - $24,733 برای 4 نفر - $28,052 برای 5 نفر - $31,638 برای 6 نفر - $35,224 برای 7 نفر و برای خانوارهای بالای این تعداد $3,586 به ازای هر نفر افزوده می شود.

ماشین حساب امتیاز PNP ساسکاچوان (SINP) 2022

در این بخش، بر اساس تجربه کاری در یک شغل ماهر (سطح مهارت NOC 0، A یا B) در 10 سال گذشته، امتیاز به داوطلب تعلق می گیرد. دو امتیاز برای هر سال سابقه کار در پنج سال اخیر و یک امتیاز برای هر سال در شش تا ده سال قبل از درخواست است.

حقوق در ساسکاچوان چقدر است؟

از اول اکتبر 2023، حداقل دستمزد 14 دلار در ساعت خواهد بود. از اول اکتبر 2024، حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت خواهد بود.

آیا تحصیل در ساسکاچوان رایگان است؟

تحصیل کودکان افراد مقیم کانادا تا پایه دوازدهم رایگان است. اما مدارس خصوصی هم وجود دارند که شهریه دریافت می کنند.

آیا می توانم بدون اکسپرس اینتری برای SINP مهاجرت استانی ساسکاچوان درخواست دهم؟

قبل از اینکه بتوانید برای SINP درخواست دهید، باید در استخر اکسپرس اینتری IRCC پذیرفته شوید. هنگام ارسال درخواست، می‌توانید این موضوع را با اشتراک‌گذاری شماره نمایه اکسپرس اینتری و کد تأیید اعتبار جستجوگر کار تأیید کنید.

چه نمره آیلتسی برای اقامت در ساسکاچوان نیاز است؟

حداقل 7