وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

امروز مفتخریم تا به شما بگوییم وکیل مهاجرت اینجاست تا این مسیر را برایتان هموار کند. شما به راحتی می‌توانید به کمک یک وکیل مهاجرت با تجربه، مهاجرت کرده و به رویاهای خود، جامه عمل بپوشانید. ما در هلیکا، همه آنچه که برای مهاجرت نیاز دارید را فراهم کردیم.

وکیل مهاجرت به کانادا

آقای محمد حیدری، وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه هلیکا

 

اگر شما هم سوالات بیشتری در زمینه مهاجرت به کانادا دارید، همکاران ما در شرکت مهاجرتی کانادا هلیکا آماده ارائه مشاوره تخصصی در این زمینه به شما هستند. کافیست با ما تماس بگیرید. یا از این صفحه وقت مشاوره دریافت کنید.

تلفن تماس هلیکا در ایران

سالانه افراد زیادی برای مهاجرت اقدام می‌کنند. ولی قریب به 70 درصد کسانی که یک وکیل خوب در این زمینه ندارند؛ به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسند.

 به طور مثال اشخاصی که به قصد ادامه تحصیل، موقعیت‌های شغلی، رفاه بیش‌تر و… قصد مهاجرت به کانادا را دارند؛ می‌توانند از طریق یک وکیل  مهاجرت به کانادا اقدام نمایند تا شانس خود را برای موفقیت در مهاجرت بیش‌تر کنند. تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با نحوه مهاجرت سریع به کانادا به کمک وکیل مهاجرت به کانادا آشنا کنیم.

آیا به وکیل مهاجرت به کانادا نیاز داریم یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نیاز به داشتن وکیل مهاجرت به کانادا، کاملا به خود شما بستگی دارد. در واقع داشتن وکیل برای مهاجرت به کانادا، مسئله‌ای الزامی نیست!

 اما داشتن این شخص در کنار خود در مسیر انجام امورات مربوطه، می‌تواند شانس شما را برای موفقیت و دریافت ویزای مهاجرتی افزایش دهد.

 از این رو نیاز به داشتن وکیل مهاجرتی می‌تواند کاملا به شرایط و موقعیت شما بستگی داشته باشد. گاهی ممکن است یک فرد به دلیل روابط و توانایی‌هایی که دارد؛ به تنهایی از پس تمام مسائل و مشکلات این مسیر بر بیاید. 

اما اغلب افراد به دلیل مسائلی که پیش از این بدان اشاره کردیم؛ نیاز دارند که یک فرد با تجربه آن‌ها را در این زمینه پشتیبانی کند.

وکیل مهاجرت به کانادا

 لذا وکیل مهاجرتی کسی است که می‌تواند از آغاز کار تا زمان اخذ ویزا و پاسپورت مهاجرتی، در تمام مسائل یاری‌تان کند. بنابراین اغلب افراد با توجه به شرایط خود، بهتر است قبل از هر اقدامی به یک وکیل مهاجرت معتبر مراجعه نمایند. اما این افراد چه کسانی هستند؟

بهتر است که چه کسانی وکیل مهاجرت به کانادا بگیرند؟

شرایط خاص برخی افراد به گونه‌ای است که قبل از هر اقدامی به مشورت با یک وکیل مهاجرت به کانادا نیاز دارند. بنابراین اگر شما هم جزء این افراد هستید؛ بهتر است برای مهاجرت، حتما با یک وکیل معتبر مهاجرتی مشورت نمایید.

کسانی که دارای بیماری خاص هستند

اگر جزو این دسته‌اید و مدت زیادی است که برای درمان منتظر پاسخ موافقت با مهاجرت خود هستید. بهترین کار، این است که با یک وکیل معتبر و رسمی مهاجرتی مشورت کرده و از او بخواهید که سریعا نسبت به حل مشکلتان اقدام نماید.

مهاجرت از طریق ازدواج

اگر برای مهاجرت از طریق ازدواج اقدام کرده‌اید و به دلایلی مانند طلاق یا مرگ‌ بهم خورده، قبل از آنکه دیر شود؛ با وکیل مهاجرت مشورت کنید. 

به جرم خاصی متهم شده باشید!

اگر سوء سابقه داشته باشید یا به جرم خاصی متهم شوید، باید تمام مدارک مربوطه را به کمک یک وکیل باتجربه و خبره، به دولت کشور مقصد ارائه دهید تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار بگیرد. 

تاخیر درخواست یا رد شدن آن

افرادی که درخواست مهاجرتشان قبلا رد شده باشد یا با تاخیر زیادی مواجه شده و ویزا به دستشان نرسیده باشد؛ می‌توانند در این باره با یک وکیل رسمی مشورت نموده و راه‌حل کارآمدی بیابند.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

سابقه ریجکت یا اخراج شدن از کشور مورد نظر

اگر روشی که برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید؛ نرخ ریجکتی بالایی دارد. حتی اگر قبلا سابقه ریجکت و اخراج از کشور مورد نظر را دارید و همین امر مانع از دریافت ویزا شده باشد؛ باید شرایط خود را با یک وکیل مهاجرت به کانادا در میان بگذارید.

نداشتن وقت و دانش کافی

اگر از جمله افرادی باشید که وقت و حوصله پیگیری و کاغذبازی های اداری را نداشته باشید و از طرفی حتی دانش کافی برای کار با سامانه‌های مختلف و گذراندن مراحل آنلاین را ندارید؛ باید از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید.

مطلقه‌ها و کسانی که از همسر خود جدا شده‌اند

چنانچه مدت زمان کوتاهی است که از پارتنر خود جدا شدید و با یک فرد مقیم کانادا ازدواج کرده‌اید؛ باید از یک وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرید. بنابراین به کمک او ثابت کنید که جدایی شما از همسرتان، ارتباطی به اخذ ویزا و اقامت ندارد. 

مهاجرت کودکان یا سالمندان

اخذ ویزا و پاسپورت برای مهاجرت افراد پا به سن گذاشته یا کودکان کم سن و سال، بهتر است با کمک یک وکیل رسمی انجام شود. زیرا این افراد از ریز جزئیات کار آگاه بوده و راهنمایی‌های مورد نیاز را ارائه خواهند داد.

بیشتر بخوانید: انواع ویزای کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

کارفرمایان و صاحب کسب و کارهای بزرگ

کسانی که قصد استخدام نیروی کار مهاجر را داشته باشند و بخواهند در رابطه با قوانین و ضوابط این زمینه با یک فرد با تجربه مشورت کنند؛ وکیل مهاجرت به کانادا بهترین گزینه است.

با این اوصاف، در نهایت اگر قصد دارید شانس موفقیت خود را برای دریافت ویزا و اقامت افزایش دهید؛ پیشنهاد می‌کنیم که با گرفتن یک وکیل کانادا، مسیر پیگیری و رسیدگی به پرونده اقامت خود را هموارتر سازید.

راه های شناسایی وکیل معتبر برای مهاجرت به کانادا چیست؟

همانطور که می‌دانید هر یک از کشورها برای خود، قوانین و مقررات معینی دارند. در اغلب کشورها قوانین مربوط به مهاجرت، هر ساله در حال تغییر و حتی دشوارتر شدن است.

 از این رو داشتن یک وکیل مهاجرت به کانادا در تهران می‌تواند مشکلات را در کم‌ترین زمان ممکن حل کند. با این حال شاید فکر کنید که یافتن بهترین وکیل مهاجرت کانادا در تهران کار چندان راحتی نباشد! زیرا اغلب وکلا به خصوص وکلایی که در زمینه مهاجرت فعالیت دارند؛ اغلب ادعای بهترین بودن را دارند‌. 

بنابراین برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران بهتر است ابتدا کمی در رابطه با وظایف و ویژگی‌های یک وکیل معتبر و مجرب، آشنا شوید.

 وکلای مهاجرت لازم است علاوه بر داشتن تجارب و دانش کافی، نسبت به مراجعه‌کنندگان خود متعهد و دلسوز باشند. یک وکیل موفق و محبوب، همواره تمام تلاش خود را می‌کند تا موفقیت پرونده را تضمین نماید‌. 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر در زمینه مهاجرت به کمک وکیل معتبر، به هلیکا مراجعه کرده و از خدمات شرکت ما استفاده نمایید. آقای محمد حیدری به عنوان موسس و مدیر عامل مجموعه هلیکا، این مرکز مهاجرتی را راه انداختند تا دانشجویان زیادی در پذیرش کشور کانادا قبول شوند. 

ایشان از رشته مهندسی مالی در دانشگاه تورنتو فارغ التحصیل شدند و با آغاز فعالیت تحلیل ارشد مالی، در موقعیت مدیر ارشد ریسک در یکی از بانک های معتبر کانادایی کار خود را ادامه دادند. در رشته مهاجرت و شهروندی کانادا، در کالج اندرسون کانادا تحصیل کردند. در آخر با 

عضویت رسمی کالج مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) و اخذ پروانه مشاوره، این مجموعه را راه اندازی کردند.

بیشتر بخوانید: مهاجرت استانی به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

وظایف وکیل مهاجرت

 • کمک برای اخذ پاسپورت و ویزا
 • تحلیل و بررسی پرونده مراجعه‌کننده
 • ارائه راه حل‌های جامع و کاربردی برای افزایش شانس قبولی مهاجرت و اقامت
 • ارسال مدارک مورد نیاز به اداره مهاجرت در کشور کانادا برای گرفتن تاییدیه
 • راهنمایی در خرید بلیط و رزرو هتل مورد‌نیاز
 • اقدام برای  برای گرفتن اقامت و حق شهروندی در کانادا

هزینه های وکیل مهاجرت به کانادا چقدر است؟

محاسبه هزینه تمام شده گرفتن وکیل برای انجام کارهای مهاجرت به کانادا، به پارامترهای مختلفی مربوط می‌شود. یکی از این پارامترها، نوع خدماتی است که وکیل موردنظر‌تان ارائه می‌دهد.

 از طرفی سطح کیفی خدمات ارائه شده نیز تاثیر مستقیمی روی هزینه‌های پرداختی دارد. فاکتورهای مهم‌تری هم وجود دارند که تاثیر بسزایی روی هزینه‌های تمام شده خواهند گذاشت:

 1. قوانین حاکم در کانادا در زمان مهاجرت
 2. شیوه مهاجرتی شما
 3. شرایط و موقعیت شما به عنوان مهاجرت کننده
 4. تعداد افرادی که قصد مهاجرت دارند
 5. بررسی پرونده توسط سازمان مهاجرت کانادا
 6. صدور پاسپورت و ویزای مورد نظر 

موارد بالا، از جمله مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار روی هزینه‌های تمام شده برای مهاجرت شما می‌باشد. 

بیشتر بخوانید: اکسپرس اینتری، سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرتی خود را از ایران انتخاب کنیم یا کانادا؟

این روزها برخی افراد فکر می‌کنند گرفتن وکیل در کانادا، می‌تواند روند سیر و رسیدگی به پرونده‌شان را سریع‌تر کند. اما‌ باید قبل از رد یا تایید جمله قبلی باید بگوییم که انتخاب وکیل از کانادا یا ایران کاملا به تصمیم خودتان بستگی دارد.

 در رابطه با جمله قبل باید به این نکته اشاره کنیم که گرفتن وکیل مهاجرتی در ایران، برای کسی که ایرانی است و قصد مهاجرت به کانادا را دارد؛ می‌تواند گزینه بهتری باشد. زیرا در ایران، امکان برقراری ارتباطات و دسترسی به وکیل پرونده آسان‌تر است. 

از طرفی عده‌ای معتقدند وکلای مهاجرتی ساکن در کانادا، مورد اعتماد‌تر می‌باشند! در پاسخ به این مطلب باید بگوییم در کشور ایران نیز وکلای مهاجرتی مورد اعتماد و خوش‌سابقه زیادی حضور دارند که شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات لازم در زمینه مهاجرت با آن‌ها مشورت نمایید.

شرکت مهاجرتی هلیکا یک شرکت دو ملیتی است که هم در ایران و هم در تورنتو کانادا شعبه دارد و می تواند در تمامی مراحل چه در ایران و چه در کانادا حامی و کمک شما در زمینه مهاجرت باشد.

 بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران و کانادا

اغلب افراد در انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا از ایران یا کانادا بر سر دوراهی قرار می‌گیرند. اما امروز اینجاییم تا به شما عزیزان بگوییم که شرکت مهاجرتی هلیکا، جزو معدود شرکت‌های مهاجرتی در ایران می‌باشد که هم در ایران و هم در کانادا، دارای شعبه فعال است. 

لذا شما عزیزان به راحتی می‌توانید وکیل مورد نیاز خود را در ایران یا کانادا از طریق این شرکت گرفته و هر زمان که بخواهید به راحتی با وکیل خود ارتباط برقرار نمایید.

از طرفی این روزها مهاجرت به کشور کانادا و اخذ ویزا و اقامت مربوط به آن تا حدودی دشوار می‌باشد. به همین جهت اگر بخواهید این مسیر را بدون وکیل مهاجرتی و به تنهایی طی کنید؛

 با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد که ممکن است شما را از هدفتان دلسرد نماید. از این رو موسسه مهاجرتی هلیکا اینجاست تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در زمینه اخذ ویزا، گرفتن اقامت و مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان ارائه نماید.

از این رو علاقه‌مندان مهاجرت به کانادا می‌توانند از طریق شماره تماس‌های موجود در قسمت تماس با ما در سایت هلیکا، با مجموعه ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه مهاجرت و گرفتن وکیل مهاجرتی بهره‌مند شوند.

 

تلفن تماس هلیکا در ایران